Skip to main content

Teams 2022/2023

Heren 1

  • M. Roos
  • D. Roos
  • L. Meijland
  • G. de Kwaadsteniet
  • S. Wortel
  • W. Anema
  • R. Beentjes
  • M. Koper
  • J. Paulides

Heren 2

  • J. Hoeben
  • J. Bollemeijer
  • M. Coppens
  • K. Welp
  • M. van Lith
  • D. van Doorne
  • C. vd Bie
  • K. Lubbers
  • J. Hartsinck
  • P. Beentjes
  • I. Abma
  • T. Geelen
  • J. de Visser

Heren 3

  • S. de Wit
  • M. Meindertsma
  • T. van Zon
  • L. Sintiago
  • H. Kuijl
  • P. Stokebroek
  • W. Schoonenwolf
  • S. Keizer
  • P. Kurvers
  • B. Kurvers
  • S. Looijenga
  • L. Grevelink
  • D.Stanco

U18-1

  • W. Brouwer
  • L. Perquin
  • L. Burger
  • K. Kaniyinda
  • A. Benchlih
  • D. Braakman
  • B. Borgmann
  • L. vd Landen
  • R. van Loenen
  • N.Braun
  • T.┬ávan Keulen

U18-2

  • A. Alkamakhli ( trainend )
  • P. Bakkum
  • L. Blom
  • K. Bratu
  • D. Rikmenspoel
  • V. Lubbers
  • S. Roodzant
  • J. Sintiago
  • D. Tweebeeke

V16

  • Z. Ruijgrok
  • M. Hillebrandt
  • D. Uyar
  • L. Uyar
  • L. Lanfermeijer
  • B. Brouwer
  • F. Hartsinck
  • M. Ashrafi

U16-1

  • M. ten Broecke
  • S. Geerling
  • L. Bakkum
  • T. vd Zon
  • L. Burger
  • D. van Helden
  • D. Verheul

U16-2

  • T. Brandsma
  • T. Geers
  • A. Yerden
  • E. van Sermond
  • F. Atesli
  • J. Kos
  • K. Schuchart
  • M. Klinge

X14-1

  • R. Ersoz
  • D. Arends ( trainend )
  • S. Acar
  • P. Dekker
  • T. de Wildt
  • L. Bratu
  • E. Misir
  • T. Kat
  • F. Hienkens

X14-2

  • R. Brakenhoff
  • S. Kelderman
  • K. Ciblak
  • M. Zonneveld
  • S. Fleminks
  • L. Tweebeeke
  • N. Jacobsen
  • S. Fullington
  • I. Croijmans
  • M. Kelderman
  • N. Klepper
  • M. Ooms

X12

  • M.van Maas
  • S. van der Waal
  • D. Bekker
  • O. de Vries
  • M. Funke
  • T. Hoekstra
  • S. van der Heij
  • T. Duijn
  • K. Ersoz

recreanten

  • S. vd Bie
  • A. Poll
  • T. Hartsinck
  • J. Bruin
  • T. Ruijgrok
  • F. Ruijgrok
  • O. Slijkhuis
  • L. Brakenhoff
  • J. Bakhuis
  • W. Mes
  • R. van Gerven
  • R. Snoek