Arbitrage

24-9-2022 14:30 X142 Alkm.Guardians X14 1 Sander Looijnega Dave Stanco Tom de wildt Hein Kuijl
24-9-2022 14:30 X121 BV Hoofddorp X12 3 Lars Grevelink Brian Kurvers Liam Bartu Paul Kurvers
24-9-2022 14:30 M161 Volendam M16 1 Patrick Stokebroek Willem Schoonewolf Djem Arends Tom van Zon
24-9-2022 16:15 X141 Alkm.Guardians X14 2 (VR) Maarten Coppens Tim Geelen Mila Hillebrandt Liz Lanfermeijer
24-9-2022 16:15 H3 BC Schrobbelaar MSE 2 Pim Beentjes Max van Lith Storm Roodzant Pascal Bakkum
24-9-2022 16:15 M162 Onze Gezellen M16 3 Dion van Doorne Corne vd Bie Britt Brouwer Fien Hartsinck
24-9-2022 18:00 V161 BC APOLLO Amsterdam V16 2 Sjors de Wit Luigi Sintiago Tycho  Welp Teye Brandsma
24-9-2022 18:00 H2 BV Amsterdam MSE 4 Guido de Kwaadseniet Wouter Anema Esmee van Sermond Mats Klinge
24-9-2022 18:00 M182 Alkm.Guardians M18 1 (VR) Sven Wortel Nick Berkhout Faruk Atesli Julian Kos
24-9-2022 20:15 H1 Harlemlakers MSE 1 Jay Hartsinck Lars Blom Daniyo Tweebeeke
 

 

8-10-2022 13:00 X142 VBC Akrides V14 1 Jeffrey de Vries Max van Lith Julian Kos Faruk Atesli
8-10-2022 13:00 X141 MBCA A’veen X14 4 Jan Bollemeijer Ide Abma Esmee van Sermond Teye Brandsma
8-10-2022 13:00 X121 BV Aalsmeer X12 2 Corne vd Bie Maarten Coppens Kian Schuchart Tom van zon
8-10-2022 14:45 H2 VBC Akrides MSE 3 Patrick Stokebroek Sjors de Wit Ruben Meyer Kyle Bratu
8-10-2022 14:45 M162 BV Aalsmeer M16 2 Hein Kuijl Luigi Sintiago Davis Rikmenspoel Jairo Sintiago
8-10-2022 16:30 H3 BV Hoofddorp MSE 3 Jurien Hoeben Dion van Doorne Sam Geerling Lukas Bakker
8-10-2022 16:30 M182 Hillegom’85 M18 1 (VR) Koen Lubbers Kevin Welp Tim vd Zon Liam Burger
8-10-2022 18:15 V161 Onze Gezellen V16 1 Mike Roos Dennis Roos Pascal Bakkum Bedirhan Yagci
8-10-2022 18:15 M181 Mapleleaves M18 1 Joost Paulides Lennart Meijland Lars Blom Vanya Lubbers
8-10-2022 18:15 M161 BV Aalsmeer M16 1 Matthijs Koper Roberto Beentjes Daniyo Tweebeeke Storm Roodzant
8-10-2022 20:30 H1 Utrecht Bull’s MSE 1 Levy Perquin Levi Burger Noud Braun
 

 

5-11-2022 14:30 x142 K.T.C. X14 2 Koen Lubbers Pim Beentjes Mahera Ashrafi Tom van Zon
5-11-2022 14:30 x141 De Hoppers X14 1 Jurien Hoeben Leon vd Landen Britt Brouwer Liz Lanfermeijer
5-11-2022 16:15 x121 Derba X12 2 Brian Kurvers Paul Kurvers Khean Kanyinda Thijs van Keulen
5-11-2022 16:15 v161v K.T.C. V16 1 Lars Grevelink Sander Looijenga Wessel Brouwer Ross van Loenen
5-11-2022 16:15 H2 De Hoppers MSE 1 Willem Schoonewolf Dave Stanco levi Burger Adam Benchlih
5-11-2022 18:00 H3 K.T.C. MSE 1 Guido de Kwaadseniet Sven Wortel Mila Hillebrandt Layla uyar
5-11-2022 18:00 M181 BV Noordkop M18 2 Wouter Anema Nick Berkhout Zara Ruigrok Demi Uyar
5-11-2022 18:00 M161 K.T.C. M16 1 Tim Geelen Kevin Welp Lennart  Meiland Fien Hartsinck
5-11-2022 20:15 H1 BV Lisse MSE 1 Boris Borgmann Daan Braakman Jay Hartsinck
 

 

19-11-2022 13:30 X142 Monks X14 1 Sjors de Wit Patrick Stokebroek Tycho Geers Kian Schuchart
19-11-2022 13:30 X121 MBCA A’veen X12 4 Brian Kurvers Paul Kurvers Tom van Zon Puck Dekker /  Sude Acer
19-11-2022 13:30 M161 BC Flying Oost M16 1 Hein Kuijl Luigi Sintiago Esmee van Sermond Mats Klinge
19-11-2022 15:15 X141 BC Flying Oost V14 1 Corne vd Bie Koen Lubbers Max ten Broecke Daan verheul
19-11-2022 15:15 H3 D.E.D. MSE 2 Jurien Hoeben Dion van Doorne Sam Geerling Lucas Bakkum
19-11-2022 15:15 M162 BV Hoofddorp M16 3 Maarten Coppens Kevin Welp Tim vd Zon Liam Burger
19-11-2022 17:30 H1 Tantalus MSE 1 Storm Roodzant Jay Hartsinck Ruben Meyer
19-11-2022 19:30 H2 Harlemlakers MSE 4 Mike Roos Dennis Roos Lennart Meijland Wouter Anema
19-11-2022 19:30 M182 MBCA A’veen M18 4 Joost Paulides Roberto Beentjes Sven Wortel Nick Berkhout
 

 

17-12-2022 13:00 X142 Dozy BV Den Helder V14 2 Willem Schoonewolf Lars Grevelink Sam Geerling Lucas bakkum
17-12-2022 13:00 X141 L.C. Players X14 1 Sander Looijenga Dave Stanco Daan Verheul Tim vd Zon
17-12-2022 13:00 X121 Hillegom’85 X12 1 (VR) Jurien Hoeben Daniyo Tweebeeke Liam Burger Max ten Broecke
17-12-2022 14:45 H3 Blue Stars MSE 3 Max van Lith Pim Beentjes Kyle Bratu Yagci Bedirhan
17-12-2022 14:45 M161 Flevo Musketiers M16 1 Koen Lubbers Tim Geelen Vanya Lubbers David rikmenspoel
17-12-2022 16:30 V161 BC Triple ThreaT V16 2 Maarten Coppens Kevin Welp Boris Braakman Thijs van Keulen
17-12-2022 16:30 M182 BC APOLLO Amsterdam M18 5 Jan Bollemeijer Corne vd Bie Levi Perquin Khean Kanyinda
17-12-2022 16:30 M162 Windmills M16 2 Jeffrey de Vries Ide Abma Adam Benchlih Ross van loenen
17-12-2022 18:15 H2 Blue Stars MSE 2 Guido de Kwaadseniet Mattijs Koper Jairo Sintiago Lars Blom
17-12-2022 18:15 M181 Basketbalclub Weesp M18 1 Roberto Beentjes Mike Roos Demi uyar Layla uyar
17-12-2022 20:15 H1 Blue Stars MSE 1 Wessel Brouwer Daan Braakman Noud Braun